Forum
 

Bartosz Iwan wznowił treningi

Po złamaniu kości śródstopia Bartosz Iwan we wtorek po raz pierwszy odbył trening. Do pełni sił wróci za miesiąc. - Powoli wszystko idzie do przodu. Dzisiaj zacząłem truchtać, to było lekkie wprowadzenie w trening indywidualny. Jeśli nic niespodziewanego się nie zdarzy, to w ciągu dwóch, może trzech tygodni rozpocznę normalne zajęcia z chłopakami - mówi Bartosz Iwan.
Pomocnik Górnika nabawił się kontuzji w przedsezonowym sparingu z GKS-em Tychy. - To nie była przyjemna sytuacja. Rywal upadł mi całym ciałem na stopę. Poczułem ostry ból. Badania wykazały, że mam złamaną piątą kość śródstopia. Ta kontuzja to był przypadek, nie miałem zresztą pretensji do przeciwnika. To się zdarza w piłce - wspomina 30-latek.
- Oglądam teraz Górnika w telewizji czy też z trybun i mam swoje przemyślenia. Gramy w innym ustawieniu, z trzema obrońcami i wyniki są bardzo dobre. Teraz nie gram, ale trener widzi mnie w roli "dziewiątki", więc chciałbym po powrocie do pełni zdrowia i formy powalczyć o miejsce na środku ataku. Wcześniej grałem na innych pozycjach, ale ja się wszędzie dobrze czuję i nie wybrzydzam. Co do gry w ataku, to piłka szuka mnie w polu karnym i chciałbym, by tak było po ewentualnym powrocie do gry - dodaje Iwan.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online