Mariusz Przybylski wznowił treningi

Mariusz Przybylski prawie siedem miesięcy był poza treningiem z zespołem Górnika. Do wtorkowego przedpołudnia. Po kontuzji stawu skokowego pomocnik Górnika przeszedł operację, a po długiej rehabilitacji przez kilka tygodni trenował tylko indywidualnie i z mniejszymi obciążeniami. - Teraz wszystko jest już w porządku. Może normalnie trenować z kolegami z zespołu – mówi Bartłomiej Spałek, fizjoterapeuta klubu z Zabrza.
Pech Przybylskiego był tym większy, że kontuzji doznał podczas starcia z kolegą z zespołu. 28 stycznia na zgrupowaniu w Turcji zderzył się z Borisem Pandżą, który latem odszedł z Górnika. - Szczepiłem się z nim na gierce i tak nieszczęśliwie upadłem, że doznałem kontuzji - przypomina pomocnik zabrzan. - W pewnych momentach jeszcze czuję ten więzozrost, ale jestem dobrej myśli. Najważniejsze jest to, by nic nie puchło. Mam nadzieję, że nic złego z moim stawem skokowym już się nie wydarzy.. - dodaje Przybylski, na którego powrót bardzo czeka Robert Warzycha. - Wiem, jak ważny to dla Górnika piłkarz. Przerwa była długa i jestem realista. Mariusz potrzebuje czasu, by wrócić do formy, ale sezon jest długi, a jego dobra dyspozycja zdecydowanie zwiększy pole manewru w drugiej linii. Niczego jednak nie będziemy robić na siłę – mówi Warzycha.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online