Są chętni na Mateusza Zacharę?

Nie wyszło zimą, ale niewykluczone, że uda się jeszcze w tym okienku transferowym. Z Górnika jeszcze latem może odejść Mateusz Zachara.
W trzech tegorocznych meczach napastnik zabrzan zdobył dwie bramki. Z informacji "Faktu" wynika, że wraca temat jego odejścia do Holandii, bądź Belgii. W grę mogą wchodzić takie kluby, jak Vitesse Arnhem, SC Heerenveen czy Club Brugge. To właśnie te kluby niedawno zgłaszały chęć pozyskania gracza. 
Zachara był na liście tych ekip w zimowym okienku transferowym. Wszystko dzięki świetnej pierwszej części poprzedniego sezonu, w której to w lidze i w Pucharze Polski zdobył wtedy 11 bramek. Wiosną, z powodu kontuzji, nie było już tak dobrze. Teraz jednak piłkarz przepracował cały okres przygotowawczy i znowu strzela dla Górnika. – Cieszymy się, że Mateusz znowu regularnie trafia do siatki – podkreśla Robert Warzycha, dyrektor Górnika.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online