Augustyn: Ten punkt będzie ważniejszy, gdy wygramy z Jagiellonią

Od początku sezonu Błażej Augustyn wyrasta na lidera defensywy Górnika. Po spotkaniu z Legią rosły obrońca mógł być z siebie zadowolony. Zabrzanie stracili wprawdzie gola, ale w drugiej połowie wytrzymali napór mistrzów Polski.
- Gdyby przed sezonem zaoferowano nam pięć punktów po tych trzech meczach, na pewno wzięlibyśmy je w ciemno - przyznaje po meczu Błażej Augustyn. - Mamy za sobą dwa mecze z najtrudniejszymi rywalami. Oba zremisowaliśmy po dobrej grze. Dzisiaj możemy być zadowoleni szczególnie z pierwszej połowy. W drugiej Legia stworzyła sobie wiele sytuacji i wykorzystała jedną z nich. Ważne, że udało nam się dowieźć remis do ostatniego gwizdka. Ten punkt będzie ważniejszy, gdy wygramy z Jagiellonią, bo to teraz jest nasz najbliższy przeciwnik - mówi Augustyn.

na podstawie: gornikzabrze.pl / PSRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online