Danch: Nie sądzę, żeby drużyna się rozpadła

Jednym z kluczowych zawodników Górnika w meczu z Legią był Adam Danch. Kapitan zespołu z Zabrza miał wielki udział przy bramce zdobytej przez jego zespół, choć ostatecznie gola samobójczego zapisano Igorowi Lewczukowi.
- To nieistotne, kto strzelił. Ważne, że udało nam się wywieźć z Warszawy punkt. Wydaje mi się, że to Legia może być bardziej zawiedziona wynikiem. Zagraliśmy dobry mecz, choć w drugiej połowie rywale trochę nas przycisnęli. Najważniejsze, że nie daliśmy się pokonać i po trzech meczach jesteśmy bez porażki - cieszył się Danch. 
Przy okazji zawodnik odniósł się do problemów finansowych Górnika. - Wszyscy wiemy, że sytuacja jest nieciekawa. Klub ma długi i one będą prawdopodobnie jeszcze przez kilka lat. Nie sądzę jednak, żeby drużyna się rozpadła. Byliśmy niedawno na spotkaniu z prezydent Zabrza i jestem po nim dobrej myśli. Czekamy przede wszystkim na dokończenie budowy stadionu. To powinno pomóc władzom Górnika w wyjściu z trudnej sytuacji - stwierdził kapitan czternastokrotnych mistrzów Polski.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online