Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Józef Dankowski (trener Górnika Zabrze): - Byliśmy świadkami emocjonującego widowiska. Legia do samego końca walczyła i chciała podtrzymać wysoką skuteczność z poprzednich spotkań. W trzech ostatnich meczach stołeczny zespół wygrał bardzo wysoko. My jednak nie przejęliśmy się tym. Wybiegaliśmy i wywalczyliśmy ten remis, a nasze problemy nie wpłynęły na grę zespołu. Potrójna zmiana w Legii spowodowała pewne obawy w naszych szeregach, ale nie można było reagować na to nerwowo, bo mogło się skończyć niepowodzeniem. Kierowałem się możliwościami mojego zespołu.

Henning Berg (trener Legii Warszawa): - Oczywiście chcieliśmy wygrać ten mecz. Zawodnicy, którzy wystąpili w sobotę dobrze się zaprezentowali, ale zabrakło zdobycia zwycięskiej bramki. Patrząc na wykreowane sytuacje na boisku powinniśmy wygrać, bo mieliśmy sporo szans na zdobycie gola. Jestem zadowolony z postawy drużyny. Jednak pozostaje niedosyt.
W innych meczach stwarzamy sobie podobną ilość sytuacji bramkowych, ale więcej z nich wykorzystujemy. Być może w podstawowym składzie doszło do zbyt wielu zmian w porównaniu do meczu z Celtikiem Glasgow. Biorąc pod uwagę mecz z PGE GKS Bełchatów, wykonaliśmy krok do przodu, ponieważ zagraliśmy dużo lepiej. Z pewnością musimy poprawić skuteczność i grę w obronie. Sytuacja jaką sprokurowaliśmy przy stracie bramki, nie powinna mieć miejsca. Wcześniej nigdy do podobnej nie doszło.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online