Armin Ćerimagić: Chciałbym pomóc drużynie w zdobyciu trzech punktów

W pierwszej kolejce Armin Ćerimagić był poza kadrą (nie był jeszcze zgłoszony do gry), w drugiej już siedział na ławce. W trzeciej chciałby już się pojawić na boisku i przywitać - najlepiej bramką - z publicznością.
- Czuję się dobrze. Na treningach daję z siebie wszystko, więc mam nadzieję, że może właśnie w meczu z Legią pojawię się na boisku i pomogę drużynie w zdobyciu trzech punktów - przyznaje Bośniak, który nie miał problemów z aklimatyzacją w nowym otoczeniu. 
- Bardzo szybko zaaklimatyzowałem się w nowym zespole. Współpraca z trenerami układa się bez zarzutu. Dogaduję się z zawodnikami. Szczególnie dobry kontakt mam z Wojtkiem Łuczakiem, który bardzo dobrze mówi po angielsku i sporo mi pomógł. Generalnie, jak na razie nie żałuję decyzji o przejściu do Górnika. Mamy dobry zespół, dobrych zawodników i myślę, że naprawdę w tym sezonie możemy zająć dobre miejsce w lidze. Oby tylko zdrowie wszystkim dopisywało - mówi Ćerimagić.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online