Steinbors: Legia - Celtic? Nie oglądałem

Legia Warszawa dzisiaj o godzinie 20:30 podejmować będzie Górnika Zabrze. Triumf nad Celtikiem przy Roosevelta zauważono. Bez strachu wszakże.
Pavels Steinbors - jak przyznaje - meczu Legii w telewizji nie oglądał. Może i szkoda: miałby podpowiedź, jak zachować się przy ewentualnym rzucie karnym w wykonaniu Ivicy Vrdoljaka... W ubiegłym sezonie, we wrześniowym meczu przy Łazienkowskiej, Chorwat znalazł sposób na Łotysza. - This is football! - skomentował środowe pomyłki Vrdoljaka zabrzanin.
Pozostali piłkarze oglądali mecz legionistów. Łatwość mistrzów Polski w dochodzeniu do pozycji strzeleckich była w środę imponująca. - A ja się nikogo nie boję! - zapewnia Błażej Augustyn, powołując się na swe doświadczenia z Serie A. I... z Legii, w której wiele lat temu grał m.in. z Miroslavem Radoviciem, Inakim Astizem i Jakubem Rzeźniczakiem.
Możliwe, że gospodarze zagrają bez Duszana Kuciaka. Jego nieobecność nie powinna dziwić. Słowacki bramkarz doznał bowiem kontuzji mięśniowej podczas rozgrzewki przed poprzednim meczem ligowym – z Cracovią. Przez trzy dni przechodził intensywne zabiegi rehabilitacyjne. Zagrał przeciwko Celticowi Glasgow w kwalifikacjach Ligi Mistrzów, ale niewykluczone, że w sobotę sztab szkoleniowy Legii pozwoli mu odpocząć, by doszedł do pełni sił.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online