Mariusz Przybylski wkrótce zacznie treningi z zespołem

Doświadczony pomocnik, który przed kontuzją był jednym z najlepszych na swojej pozycji w lidze, niebawem zacznie trenować z zespołem.
Już po oficjalnej części przedsezonowej prezentacji nieco z boku stanął Mariusz Przybylski. Mimo to nie brakowało chętnych, by zrobić sobie zdjęcie z tym doświadczonym pomocnikiem i zebrać jego autograf. - Mariusz wracaj, brakuje cię na boisku! - mówili kibice, a sam piłkarz z dystansem komentował to zainteresowanie swoją osobą. - Najważniejsze, że kibice jeszcze nie zapomnieli jak wyglądam. Przecież w tym roku nie zgrałem żadnego meczu - mówi 32-letni pomocnik, który przed kontuzją był uznawany za jednego z najlepszych środkowych pomocników w lidze.
Tymczasem od grudniowej wygranej z Legią w Pucharze Polski (3:1 na Roosevelta) nie wybiegł na ligowe boisko. - Moje problemy zaczęły się jeszcze w styczniu, a zabieg miałem w kwietniu. Kiedy wrócę? Za tydzień powinienem dołączyć do treningów z zespołem, a mniej więcej za miesiąc na boisko. Mam nadzieję, że po pierwszej przerwie w lidze na zgrupowanie kadry trenerzy będą mogli ze mnie skorzystać – mówi Przybylski, który w Zabrzu pojawił się zimą 2009 roku.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online