Forum
 

Górnik podpisze kontrakt z Romanem Gergelem

Jutro piłkarzem Górnika Zabrze zostanie Roman Gergel. To 26-letni Słowak, który kilka lat temu grał w barwach Żyliny w Lidze Mistrzów.
W Lidze Mistrzów występował u boku między innymi Roberta Jeża, który wciąż jest na Roosevelta, oraz Tomasza Majtana. Ten ostatni pożegnał Zabrze po zakończeniu poprzedniego sezonu. Gergel ma 26 lat – urodził się 22 lutego 1988 roku – a lidze słowackiej debiutował siedem lat temu w barwach Trenczina. Następnie trafił do Żyliny, a ostatni sezon spędził w Dunajskiej Stredzie. Gergel był swego czasu etatowym reprezentantem słowackiej młodzieżówki.
Gergel gra na pozycji defensywnego pomocnika, więc byłby alternatywą dla Szymona Drewniaka wypożyczonego do Zabrza z poznańskiego Lecha. Drewniak i tak zimą wróciłby do stolicy Wielkopolski, bo trudno przypuszczać, by zabrzanie byli w stanie wykupić go z "Kolejorza". O ile oczywiście do tego czasu zostanie cofnięty ciążący na Górniku zakaz transferów. Z informacji "Sportu" wynika, że może to być ostatni letni transfer zabrzan, którzy jutro grają sparing z Lechią Gdańsk.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online