Forum
 

Augustyn: Chcę wrócić do formy

Błażej Augustyn mocno pracuje na to, aby wrócić do optymalnej formy po kontuzji złamania kości piętowej.
- Właściwie to nie miałem wakacji, urlopu. Jest bardzo ciężko, ale walczę, staram się wrócić do wysokiej dyspozycji sportowej i motorycznej. W trakcie przerwy urlopowej wynająłem prywatnego trenera i ciężko pracowaliśmy. Chodziło o sprawy siłowe, motorykę, by doprowadzić mięśnie do jak najlepszego stanu. Wszystko jest w porządku, jeśli chodzi o moje zdrowie, nic mi nie dolega. Mam nadzieję, że tak będzie przez cały sezon. Małymi kroczkami idziemy do przodu - podkreślił Augustyn.
- Staram się pozytywnie myśleć o mojej przyszłości w Górniku i nie wracam do tych rzeczy. Było, minęło. Miałem wcześniej konsultacje medyczne w klinice w Rzymie i wszystko jest okey z moją kością piętową. Nie ma co wywoływać wilka z lasu ciągle rozpamiętując kontuzje. Najważniejsze jest pozytywne myślenie i to jest moja dewiza... - dodał gracz Górnika.

źródło: PilkaNozna.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online