Forum
 

Sparing: Górnik Zabrze - GKS Tychy 1:1 (1:0)

W meczu sparingowym Górnik Zabrze zremisował 1:1 (1:0) z GKS-em Tychy. Trener Robert Warzycha przyglądał się kilku kandydatom do gry w zabrzańskim zespole.
Spotkanie rozegrano na bocznym boisku na Roosevelta. Dla Górnika był to drugi sprawdzian tego lata, ale pierwszy, w którym trener Warzycha wystawił potencjalnie najmocniejszy skład. W Górniku pojawiło się także kilku testowanych graczy. Chodzi o Dominika Sadzawickiego (GKS Katowice), Mateusza Września (Zagłębie Sosnowiec) i Charlesa Nwaogu (Podbeskidzie Bielsko-Biała). Warto też podkreślić powrót po kontuzji Błażeja Augustyna.
W pierwszej połowie górnicy objęli prowadzenie po trafieniu Mateusza Zachary. Po przerwie wyrównał Daniel Mąka i spotkanie zakończyło się remisem.
W Zabrzu planowano także na dzisiaj sparing z Energetykiem ROW Rybnik, ale rywale mieli problem ze skompletowaniem składu. Dlatego pozostali górnicy zmierzą się w grze wewnętrznej.

Górnik Zabrze - GKS Tychy 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Zachara (33.), 1:1 Mąka (62.)

Skład Górnika: Steinbors (63. Kasprzik) - Mańka (63. Sadzawicki), Danch (63. Kopacz), Augustyn (63. Szeweluchin), Gancarczyk (63. Małkowski) - Madej (63. Sobczak), Sobolewski (63. Drewniak), Gwaze (63. Barbus), Iwan (63. Łuczak), Kosznik (63. Wrzesień) - Zachara (63. Nwaogu).

źródło: gornikzabrze.pl / Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online