Forum
 

Grzegorz Kasprzik przedłuży kontrakt z Górnikiem

Grzegorz Kasprzik dogadał się z działaczami Górnika w sprawie przedłużenia swojego kontraktu. Nowa umowa 30-letniego golkipera będzie obowiązywać przez rok z opcją jej przedłużenia o kolejny rok.
- Grzegorz pokazał się z dobrej strony w dwóch ostatnich meczach T-Mobile Ekstraklasy, gdy Pāvels Šteinbors został powołany do reprezentacji Łotwy na Baltic Cup. W nowym sezonie będzie rywalizował ze Šteinborsem i Mateuszem Kuchtą o miejsce w bramce Górnika - powiedział wiceprezes zarządu Górnika Krzysztof Maj.
Do tej pory pewniakiem w kadrze Górnika był tylko Steinbors, który ma wciąż ważny kontrakt z klubem. Łotysz cieszy się na tyle dużym zaufaniem, że dostał nawet dłuższy urlop niż jego koledzy z zespołu. - Chciałem pobyć z rodziną, wypocząć dobrze po ciężkim sezonie. Oczywiście, to wszystko było uzgodnione z trenerem Robertem Warzychą. Jestem mu bardzo wdzięczny za to, że wyraził zgodę na dłuższy urlop - mówił Steinbors.
Trzecim piłkarzem rywalizującym o miejsce w składzie będzie właśnie Kuchta, który ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu do Okocimskiego Brzesko. Choć jest w tym gronie najmłodszy i ma dopiero 18 lat, to wcale nie jest bez szans na wygranie rywalizacji.
Dodajmy, że na wtorkowym treningu Górnika pojawił się awizowany już wcześniej obrońca GKS-u Katowice Dominik Sadzawicki.

źródło: gornikzabrze.pl / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online