Forum
 

Bogusław Kaczmarek: Zabrzanie unikną czarnego scenariusza

Już jutro Górnik zagra arcyważne spotkanie z Lechem Poznań, które zadecyduje o tym, czy zespół znajdzie się w czołowej ósemce. Zabrzanom do pewnego miejsca "nad kreską" wystarczy zaledwie punkt...
- Brak miejsca w górnej połowie tabeli oznaczał będzie nie tylko straty finansowe, ale i spory dysonans moralny. Uważam jednak, że zabrzanie unikną czarnego scenariusza. Nie spodziewam się dla nich splotu wybitnie niekorzystnych dla nich okoliczności - mówi Bogusław Kaczmarek. 
Szkoleniowiec, który ostatnio pracował w Lechii Gdańsk uważa jednak, że "Trójkolorowych" czeka w sobotę ciężka przeprawa. - Prognozy dla Górnika są średnio umiarkowane. A mówiąc wprost - zabrzanie nie zaznają spokoju aż do ostatniej minuty spotkania z Lechem. Po zmianie trenera przy Roosevelta syndrom "nowej miotły" nie zadziałał. Jest nerwowo, bo szkoda by było zmarnować dorobek jesieni - dodaje "Bobo".

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online