Forum
 

Adam Danch wraca na mecz Górnik - Lech

To będzie recepta na beznadziejną grę jedenastki z Zabrza w defensywie? Na sobotni mecz z Lechem do meczowej kadry Górnika wraca Adam Danch - pisze "Przegląd Sportowy".
Kapitan 14-krotnych mistrzów Polski nabawił się bardzo poważnej kontuzji w meczu z Lechią Gdańsk pod koniec sierpnia ub. roku. W starciu z Pawłem Buzałą uszkodził więzadła poboczne w kolanie. Operacja, leczenie i rehabilitacja trwały miesiące. Teraz doświadczony zawodnik doszedł już do siebie. W rundzie wiosennej zagrał już nawet w dwóch meczach trzecioligowych rezerw Górnika. W meczu z Polonią Głubczyce (0:1) przebywał na boisku połowę, a przed tygodniem w starciu z Podbeskidziem II Bielsko-Biała (0:2) siedemdziesiąt minut.
- Adam jest po ciężkiej kontuzji. Trenuje już jednak normalnie, a w rezerwach rozegrał dwa mecze. Jest brany pod uwagę na spotkanie z Lechem z jednego względu, tracimy bowiem głupie bramki. Mało tego sami sobie te gole strzelamy. Tak nie może być - mówi PS trener-menedżer Górnika Robert Warzycha.
Po tym co w ostatnich meczach wyrabiają środkowi obrońcy zabrzan nie wykluczone, że Danch w spotkaniu z Lechem dostanie szansę już od pierwszej minuty.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online