Forum
 

Robert Jeż: Bardzo liczymy na doping kibiców

Górnik w rundzie wiosennej nie wygrał jeszcze meczu ani w lidze, ani w Pucharze Polski. Wśród tych, którzy zawodzą najbardziej, jest pomocnik Robert Jeż. Rutyniarz Słowak wrócił do Zabrza po prawie trzech latach spędzonych w Polonii Warszawa i Zagłębiu Lubin.
O przyczyny słabej postawy zespołu, piłkarz odpowiada zużytymi frazesami: - Gdybym to wiedział, to sytuacja Górnika byłaby zupełnie inna. Nie znamy przyczyn słabszej gry i tych porażek. Głowią się nad tym trenerzy, to oni wiedzą lepiej. 
Wynik sobotniego meczu z Lechem najpewniej zdecyduje, czy Górnik zagra w mistrzowskiej ósemce.
- 6:1 Lecha z Jagiellonią zrobiło na nas duże wrażenie. To bardzo dobry zespół, jak na polskie warunki, potrafiący grać w piłkę, strzelający mnóstwo bramek. W sobotę musimy się nastawić na walkę od pierwszej do ostatniej minuty. My w każdym meczu chcemy grać jak najlepiej i zdobywać 3 punkty. Sytuacja Górnika jaka jest, każdy widzi. To nas nie cieszy, po nieudanym meczu z Cracovią chcemy to wszystko naprawić i grać potem w czołowej ósemce - deklaruje Jeż. - Chcemy zagrać ambitnie prezentując ogromne zaangażowanie i wolę walki. To możemy obiecać kibicom, na doping których bardzo liczymy - podkreśla zawodnik Górnika.

źródło: gornikzabrze.pl / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online