Forum
 

Komornicki: Robert Warzycha na własnej skórze przekonuje się, że Polska to nie Ameryka

Z wizytą do Polski przyjechał Ryszard Komornicki. Były trener zabrzan zobaczył mecz Cracovii z Górnikiem. – Nie zagrali źle. Mimo osłabienia mogli pokusić się o remis – komentował były reprezentant Polski.
Popularny „Koko“, który od lat z rodziną mieszka w Szwajcarii, nie wyklucza wkrótce powrotu do kraju. – W Polsce z chęcią bym popracował, ale na pewno nie na takich zasadach, jak to miało miejsce podczas mojego ostatniego pobytu w Zabrzu, gdzie przez cztery miesiące nie płacili nikomu. Nie chcę też już nikogo ratować przed spadkiem. Sprzęt strażacki złożyłem do lamusa. Zobaczymy co będzie. Miałem ostatnio kilka zagranicznych propozycji, ale na razie czekam. Co do nowego szkoleniowca Górnika i mojego kolegi z boiska Roberta Warzychy, to teraz na własnej skórze przekonuje się, że Polska to nie Ameryka – mówi "Faktowi" Komornicki.

na podstawie: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online