Forum
 

Zbigniew Waśkiewicz: Gra o utrzymanie byłaby sportową klęską

- Zaczynaliśmy rok tuż za plecami Legii, więc gra o utrzymanie byłaby sportową klęską - mówi prezes Górnika Zabrze Zbigniew Waśkiewicz w rozmowie ze "Sportem".
Przed ostatnią kolejką sezonu zasadniczego Górnik wciąż nie jest pewny gry w grupie mistrzowskiej. Zabrzanie muszą co najmniej zremisować u siebie z Lechem Poznań lub liczyć na potknięcie Lechii Gdańsk albo Cracovii.
Czy gra w grupie spadkowej byłaby dla klubu tragedią? Prezes Zbigniew Waśkiewicz przyznaje na łamach "Sportu", że trzeba się z tym liczyć. - To jest sport, który nie takie rzeczy widział. Gdyby się nie udało, to... trzeba będzie z tym żyć i jeszcze bardziej w ciągu dwóch tygodni zakasać rękawy. Tabela pokazuje, że jesteśmy dziś ostatnim zespołem wiosny, dół się obudził, a po podziale punktów nasza przewaga nad nim zmaleje do 5-6 punktów. To nie jest dużo przy siedmiu kolejkach. Zaczynaliśmy rok tuż za plecami Legii, więc gra o utrzymanie byłaby sportową klęską. Wierzę jednak, że w sobotę wieczorem złapiemy głęboki oddech - mówi.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online