Forum
 

Pavels Steinbors wraca do treningów

Pavels Steinbors zaczął indywidualne treningi po operacji kości jarzmowej. Golkiper Górnika Zabrze doznał urazu w drugim meczu rundy wiosennej z Legią Warszawa (0:3).
Łotewski bramkarz liczy, że jeszcze w tym sezonie wróci do gry, ale do tego jeszcze daleka droga. - Indywidualne zajęcia to jedno, a drugie to normalne treningi z drużyną. On musi mieć tak zwany kontakt stykowy, by nabrać pewności w starciach z przeciwnikami, by wrócił do formy meczowej. Pewne rzeczy musimy nadrobić, na siłę niczego nie przyspieszymy - powiedział Mateusz Sławik, trener bramkarzy Górnika.
- Pavels to profesjonalista bardzo chętny do pracy. Nie widać u niego urazu psychicznego po tej ciężkiej kontuzji, więc jest nadzieja, że w miarę szybko wróci do normalnych treningów z drużyną. Kiedy? Tego jeszcze nie wiadomo - dodał Sławik.

źródło: pilkanozna.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online