Forum
 

Bilety na mecz z Lechem za 5 złotych!

Zarząd Górnika Zabrze podjął decyzję o obniżeniu cen biletów na najbliższy mecz 30. kolejki T-Mobile Ekstraklasy z Lechem Poznań, który zostanie rozegrany w sobotę 12 kwietnia o godzinie 18:00.
Cena biletów na miejsca w sektorach "1", Centralny Lewy, Centralny Prawy i "18", bez względu na wiek kupującego, od chwili obecnej została obniżona do poziomu 5 złotych. Natomiast bilety na trybunę krytą na mecz z Lechem będą kosztowały tylko 30 złotych. 
Informujemy jednocześnie, że osoby, które zakupiły bilety wcześniej, będą mogły nabyć wejściówki w promocyjnej cenie na kolejne spotkanie rozgrywane w Zabrzu (za okazaniem wydruku harmonogramu lub paragonu).
Kibice w kończącym się sezonie zasadniczym byli dwunastym zawodnikiem drużyny zarówno w Zabrzu, jak i w meczach wyjazdowych. To właśnie im zarząd Górnika postanowił podziękować proponując nowe, niższe ceny biletów na mecz z Lechem.

Punkty sprzedaży:

- Sklep Kibica na stadionie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 (wyrabianie i doładowanie kart)
- Salonik w Galerii Zabrze czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00 oraz w niedziele między 10:00 a 20:00 (wyrabianie i doładowanie kart)
- Biuro Podróży Speed Travel (ul. 3-go Maja) czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, w środy 10:00-18:00 oraz w soboty 9:00-13:00 (doładowanie aktywnych kart identyfikacyjnych).

* * *

Bilety na mecz z Lechem za 5 zł - informacja SKSGZ
W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" z Zarządem klubu, podczas którego SKSGZ zaproponowało obniżkę ceny biletów do 5 zł na najbliższe spotkanie z Lechem Poznań.
Propozycja została zaakceptowana przez władze klubowe za co w imieniu wszystkich kibiców dziękujemy.

Ze sportowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze"

źródło: gornikzabrze.pl / stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online