Forum
 

Przegląd Sportowy: Licha miotła Roberta Warzychy

Nowy trener nie poprawił gry zabrzan, którzy na zwycięstwo czekają od grudnia. (...) Górnik przyjechał do Krakowa po jeden punkt, który miał w praktyce zapewnić mu miejsce w grupie mistrzowskiej. Cel wydawał się realny, mimo że w kadrze na to spotkanie zabrakło Radosława Sobolewskiego, który zgłosił problemy mięśniowe. Nawet po szybkiej stracie gola, wydawało się, że z dobrze dysponowanym Prejuce Nakoulmą, strata może zostać odrobiona. Trudno jednak było przewidzieć, że w tak nieodpowiedzialny sposób może zachować się Przemysław Oziębała. Skrzydłowy zabrzan w 34. minucie, w polu karnym gospodarzy, wjechał nogami w Mateusz Żytkę, a że miał na swoim koncie żółtą kartkę, to musiał opuścić boisko.
Przez pierwszy kwadrans po przerwie goście mogli mieć jeszcze złudzenia, że uda się odrobić stratę. Dobrej okazji nie wykorzystał jednak Nakoulma, ale potem znowu w głównej roli wystąpił Ntibazonkiza, po którego akcji bramkę zdobył Edgar Bernhardt. (...)
W Zabrzu zaś robi się coraz bardziej nerwowo. Zawodnicy Roberta Warzychy za tydzień grają u siebie z Lechem Poznań i w przypadku porażki mogą stoczyć się do grupy walczącej o utrzymanie. A po jesiennych meczach byli na drugim miejscu w tabeli...

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online