Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Józef Dankowski (trener Górnika): Uważam, że nie mamy co spuszczać głowy po tym meczu. Jednak wynik na pewno nie odpowiada planom, z jakimi jechaliśmy do Krakowa. Widać dziś było jak wielką wartością jest dla naszego zespołu Radosław Sobolewski. Grając bez niego już w drugiej minucie musieliśmy się zbierać po stracie gola. Stworzyliśmy kilka znakomitych sytuacji bramkowych. Jednak nie można wygrać meczu tylko je stwarzając. Trzeba być skutecznym, a my tacy nie byliśmy. W przypadku drugiej kartki wina Przemysława Oziębały jest bezsporna. Zachował się wtedy mało odpowiedzialnie. Jednak pierwszą być może otrzymał za pochopnie.

Wojciech Stawowy (trener Cracovii): Po meczach z Podbeskidziem i Widzewem odczuwaliśmy dużą presję. Widać było ją w grze mojej drużyny, ale liczy się to, że zwyciężyliśmy. Na pewno mecz dobrze się dla nas ułożył, szybko objęliśmy prowadzenie. Trzeba powiedzieć, że dopisało nam szczęście. Na przykład w takich kategoriach należy traktować tę akcję, gdy z linii bramkowej nasz obrońca wybił piłkę. Gdyby padła kontaktowa bramka, to mogło być różnie. W naszej grze były momenty lepsze i gorsze, ale ostatecznie zdobyliśmy trzy punkty. Dalej liczymy się w walce o pierwszą ósemkę.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online