Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Piotr Stokowiec (trener Jagiellonii): Mamy za sobą najlepszą i najgorszą w naszym wykonaniu połowę meczu w tym sezonie. Działo się dziś na boisku wiele. Jesteśmy przegrani, bo nie zdobyliśmy trzech punktów i wygrani, bo podnieśliśmy się od 0:3 do 3:3 i stworzyliśmy oprócz tego kilka niezłych sytuacji. Remis nie satysfakcjonuje żadnej z drużyn. Ale stworzyliśmy dziś świetne widowisko dla kibiców. Walczymy dalej, ten mecz utwierdził nas w wierze, że możemy wygrać z najlepszymi. W dobrych nastrojach pojedziemy na arcyważny mecz z Lechem Poznań. Powiedziałem zawodnikom w szatni podczas przerwy, że nieważne jak się upada, ważne jak się wstaje.

Józef Dankowski (trener Górnika): Widowisko może i było świetne, ale jeśli chodzi o nasz zespół, to tylko do przerwy. Prowadząc 3:0 można się było pokusić o zdobycie jeszcze jednej, dwóch bramek i prawdopodobnie wtedy mecz nie skończyłby się remisem. Niestety odezwały się demony przeszłości. Jesteśmy bardzo źli na siebie. Nie można grać tak różnych połówek spotkania. Co prawda istotna była bramka stracona tuż przed przerwą, ale przecież zostało jeszcze drugie 45 minut. Nie można tak biernie stać i przyglądać się, jak rywal odrabia straty.