Forum
 

"Adam Nawałka wycisnął z piłkarzy Górnika wszystkie soki"

Górnik Zabrze zaczął wiosnę w marnym stylu. W trzech meczach śląski zespół nie strzelił choćby jednego gola. O przyszłości drużyny mówi na łamach "Sportu" Robert Kasperczyk, były trener Podbeskidzia Bielsko-Biała.
Kasperczyk nie ma dobrych wieści dla kibiców Górnika. - Gdy zespół objął trener Adam Nawałka, to oglądaliśmy przemianę, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Awans do ekstraklasy, udany sezon w roli beniaminka, a później już walka o czołowe miejsca... Apetyty kibiców rosły, chociaż to nie jest jeszcze drużyna, która co roku może grać o mistrza. Nie chciałbym być złym prorokiem, ale to, co z tym zespołem zrobił trener Nawałka, to było maksimum. Wycisnął z tych zawodników wszystkie soki. Ktokolwiek by po nim przyszedł, ten miałby problem, żeby do tej poprzeczki doskoczyć - mówi Kasperczyk.
- Z drugiej strony - pamiętajmy, że Górnik musi sobie radzić bez kilku bardzo ważnych zawodników. Kiedy wrócą, będzie znacznie silniejszy, więc i wygrane przyjdą łatwiej - dodaje.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online