Forum
 

Dlaczego akurat Zbigniew Waśkiewicz? Tłumaczy wiceprezydent Zabrza

Dzisiaj oficjalnie ze stanowiskiem prezesa Górnika Zabrze pożegna się Artur Jankowski. Jego miejsce zajmie Zbigniew Waśkiewicz. - Szukaliśmy człowieka, który zna i czuje sport - tłumaczy Krzysztof Lewandowski.
Dzisiaj przy Roosevelta odbędzie się zgromadzenie akcjonariuszy i posiedzenie rady nadzorczej. Chwilę później odbędzie się konferencja prasowa z nowym prezesem. Dlaczego zdecydowano się akurat na tę osobę? 
- Niektórzy kojarzą go tylko z Justyną Kowalczyk i biathlonem, ale ma też bardzo duże doświadczenie związane z futbolem, nie tylko z racji pracy w AWF-ie. Szukaliśmy człowieka, który zna i czuje sport, ma autorytet, kontakty - także biznesowe i potrafi sportem zarządzać. Zbigniew Waśkiewicz wszystkie te cechy posiada, wszędzie się jego pomysły sprawdzały - mówi wiceprezydent Zabrza, Krzysztof Lewandowski.
- Zabrze współpracowało z nim przy okazji powstania filii AWF-u i wszystkie strony były zadowolone. Wierzę, że teraz będzie podobnie. Jesienią chcemy oddać do użytku trzy trybuny, więc klub powinien złapać pewien oddech. Spodziewamy się, że jego kontakty w sprawie dokończenia tej inwestycji też będą pomocne - przyznaje.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online