Forum
 

Zmiany w radzie nadzorczej Górnika

W trakcie dzisiejszego posiedzenia walnego zgromadzenia akcjonariuszy Górnika Zabrze doszło do zmian w składzie rady nadzorczej. Zostali do niej dołączeni adwokat Roman Kusz i ustępujący prezes zarządu Górnika Artur Jankowski. 
Roman Kusz zastąpił w składzie rady nadzorczej profesora Zbigniewa Waśkiewicza, z kolei Artur Jankowski Aleksandra Ćwika. Zarówno profesor Zbigniew Waśkiewicz, jak i Aleksander Ćwik złożyli wcześniej rezygnacje z funkcji członków rady nadzorczej Górnika Zabrze.

Roman Kusz - adwokat, kibic Górnika Zabrze od dziecka. Prowadzi kancelarię adwokacką w Katowicach, ponadto jest wicedziekanem Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach. Przewodniczący Komisji ds. Wizerunku Zewnętrznego i Ochrony Prawnej Naczelnej Rady Adwokackiej w Warszawie. Wieloletni wykładowca dla aplikantów adwokackich. Sekretarz Rady Programowej Fundacji Górnika Zabrze. Związany z Zabrzem od dzieciństwa. 6 marca 2014 r. został nowym członkiem Rady Nadzorczej Górnika Zabrze.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online