Forum
 

Szeweluchin przed meczem z Zawiszą: Czeka nas trudne spotkanie

Obrońca Oleksandr Szeweluchin wrócił w ostatnim meczu przeciwko Koronie Kielce do składu Górnika i zaprezentował się z dobrej strony. - Cieszę się, że zagrałem w wyjściowym składzie i wreszcie przełamaliśmy się, jeśli chodzi o grę w defensywie. To na pewno jest największy pozytyw tego spotkania. Oczywiście, lekki niedosyt nadal jest, bo w dalszym ciągu nie potrafiliśmy strzelić bramki i tym samym zdobyć trzech punktów - mówi stoper. 
Już w piątek górników czeka wyjazdowe spotkanie z Zawiszą Bydgoszcz. - Zawisza to bardzo dobry zespół, grający techniczną piłkę. Czeka nas niewątpliwie trudne spotkanie. Ja jednak najbardziej cieszę się z tego, że jedziemy do miasta w Polsce, w którym jeszcze nie byłem. Zagram na nowym dla mnie stadionie. To dodatkowy atut tego spotkania. Stadiony w Poznaniu czy we Wrocławiu znam już doskonale, a teraz poznam nowy. Jestem Ukraińcem i chciałbym w Polsce zobaczyć jak najwięcej - podkreśla Szeweluchin.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online