Forum
 

Marka DuoLife nowym partnerem Górnika

We wtorek nowym partnerem Górnika Zabrze został właściciel marki DuoLife. W trakcie konferencji prasowej podpisano roczną umowę o współpracy.
- To dla nas ważna chwila, ponieważ DuoLife - nowa marka na rynku - będzie z współpracowała z Górnikiem przez najbliższy rok. Pozwoli nam to na uzupełnienie suplementacji pierwszego zespołu, zespołu rezerw i docelowo także drużyn młodzieżowych. To także produkt, któryw przyszłości będzie sprzedawany na stadionie, a co za tym idzie, będzie generował przychody dla Klubu. DuoLife pomoże nam także na wielu innych płaszczyznach, mamy wiele ciekawych pomysłów, o których więcej będziemy mogli powiedzieć już wkrótce - powiedział prezes Górnika Zabrze Artur Jankowski.

- Ciezymy się, że jakość naszego produktu została doceniona, a dzięki podpisanej umowie nasz produkt został oficjalnym suplementem Górnika Zabrze. Jesteśmy usatysfakcjonowani, że doszliśmy do porozumienia akurat z Górnikiem i wierzymy, że nasza współpraca przyniesie obu stronom sukcesy, zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej - przyznał Łukasz Godyń, dyrektor marketingu DuoLife.

O produkcie, z którego korzystać będzie pierwszy zespół Górnika, szczegółowo opowiedział dr Piotr Kardasz. - Drużyna otrzymuje produkt najwyższej klasy. To nowoczesna formuła, do tej pory niespotykana w suplementacji. Do jego produkcji wykorzystaliśmy najnowsze osiągnięcia z dziedziny medycyny. Dzięki temu regeneracja organizmów będzie znacznie przyspieszona, a wydajność pracy piłkarzy na jeszcze wyższym poziomie.

- Strategia rozwoju firmy do 2019 roku przewiduje wejście z produktem na rynki kilku krajów w Europie. To chyba pierwszy przypadek, by drużyna piłkarska w Polsce otrzymała świetny produkt, przed drużynami z innych krajów, bo zazwyczaj kolejność jest odwrotna - powiedział prezes DuoLife Bartosz Królikowski.

Z osiągniętego porozumienia zadowolony był także Wojciech Barański, Biznes Menadżer Górnika Zabrze. - Po wielu tygodniach rozmów z firmą DuoLife, dziś udało się podjąć współpracę, co uważam za duży sukces.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online