Wiceprezydent Zabrza: Sytuacja w Górniku jest stabilniejsza niż była wcześniej

W czwartek oficjalnie zostanie zaprezentowany nowy prezes Górnika. Zastępca Artura Jankowskiego, Zbigniew Waśkiewicz, jutro zrezygnuje z funkcji szefa Polskiego Związku Biathlonowego.
Przypomnijmy, że Jankowski zrezygnował z pełnienia funkcji. W fotelu prezesa zabrzan zasiadał od listopada 2011 roku, gdy zastąpił Tomasza Młynarczyka. - Napisał pismo, w którym złożył rezygnację. Zdaję sobie sprawę, że jest to bardzo stresująca funkcja. Tym bardziej w klubie, który ma problemy finansowe. Myślę, że miał prawo czuć się zmęczony - mówi wiceprezydent miasta, Krzysztof Lewandowski. 
Waśkiewicz pełni obecnie kilka funkcji - jest prezesem Polskiego Związku Biathlonowego, wiceprezesem Polskiego Komitetu Olimpijskiego, jest również dziekanem Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyki na AWF-ie Katowice.
- Prezes Jankowski miał swoje zadania do wypełnienia i sytuacja w Górniku na pewno jest stabilniejsza niż była wcześniej. Teraz czas na wprowadzenie świeżej krwi - przyznaje Lewandowski.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online