Forum
 

Gołębiewski wspomina: Atmosfera na stadionie w Zabrzu była niezwykła

Daniel Gołębiewski w sobotę ponownie będzie miał okazję pojawić się na stadionie przy Roosevelta. - Każdy pobyt w Zabrzu wspominam bardzo miło - przyznaje napastnik Korony Kielce.
Ostatni raz Gołębiewski był w Zabrzu w poprzednim sezonie, jako zawodnik Polonii Warszawa. "Czarne Koszule" wygrały wtedy 4:0, a były napastnik Górnika zdobył dwie bramki. - Bardzo miło wspominam ten mecz, mimo że sytuacja Polonii była wówczas bardzo ciężka - wspomina napastnik. 
- Ja w ogóle każdy pobyt w Zabrzu wspominam bardzo miło. Pamiętam taki mecz w Zabrzu, gdy Górnik wygrał z Koroną 2:0 i dwie bramki zdobył Arek Milik. Grałem wtedy w Koronie i kibice krzyczeli do mnie: "Gołębiewski zapomniałeś, jak w Górniku w piłkę grałeś!" - mówi.
Jak się okazuje, na nowy stadion Górnika czekają nie tylko przy Roosevelta. - Od pewnego czasu w Koronie wszyscy nastawiają się na to, że przyjadą do Zabrza i zagrają na nowym stadionie. Wszyscy chcielibyśmy poczuć tę wspaniałą atmosferę panującą na zabrzańskim stadionie. Pamiętam, jak Górnik spadał z ekstraklasy w 2009 roku. Ostatni mecz decydujący o spadku, "Trójkolorowi" grali właśnie z Polonią. Pamiętam, jak wyszliśmy przed meczem na rozgrzewkę i usłyszeliśmy głośny doping kibiców. Atmosfera na stadionie była wtedy niezwykła. Ten nowy stadion potrzebny jest Górnikowi - podkreśla Gołebiewski.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online