Forum
 

Kasprzik z Koroną od pierwszej minuty

Górnik Zabrze na wiosnę przegrywa i ma poważny problem z obsadą bramki. Czy w trzecim spotkaniu rundy rewanżowej trener Ryszard Wieczorek postawi na trzeciego bramkarza?
W Lubinie - na inaugurację rundy - bronił Norbert Witkowski. Drugi mecz z Legią zaczął Pavols Steinbors, który zszedł z boiska przed czasem z powodu kontuzji. Łotysz jest już po operacji pękniętej kości jarzmowej. Steinbors ma odpocząć od treningów przez 3-4 tygodnie. 
Teraz przed zabrzanami sobotni mecz z Koroną Kielce i znowu wraca dylemat na kogo postawić między słupkami. Wiele wskazuje na to, że od pierwszej minuty zagra Grzegorz Kasprzik, który zastąpił Łotysza w spotkaniu z Legią.
W Zabrzu był jeszcze Mateusz Kuchta, który uchodzi za najzdolniejszego bramkarza młodego pokolenia w Polsce. Działacze zdecydowali jednak, że Kuchta spędzi wiosnę w pierwszoligowym Okocimskim Brzesko. - Chcemy, żeby regularnie bronił, a wiele wskazuje na to, że w Brzesku będzie numerem jeden - uzasadnia na łamach "Sportu" Mateusz Sławik, trener bramkarzy Górnika.

źródło: Sport / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online