Forum
 

Szeweluchin: Ufam tylko Kliczce

Ukraiński obrońca Górnika Ołeksandr Szeweluchin z przejęciem patrzy na to, co dzieje się na kijowskim Majdanie. – Spędziłem tam pół życia – podkreśla
Środkowy obrońca zabrzańskiego zespołu jest wychowankiem Dynama Kijów. Stadion słynnego ukraińskiego klubu sąsiaduje z Majdanem i Chreszczatykiem, gdzie w ostatnich dniach działy się dramatyczne wydarzenia. Na wszystko to z wielką trwogą spoglądał Ołeksandr Szeweluchin. 
– Przed meczem z Legią w sobotę byłem podenerwowany. Kiedy tylko mogłem, sprawdzałem, co dzieje się w moim kraju. Później już koncentrowałem się wyłącznie na meczu. Teraz myślę, że najgorsze już za nami. Skorumpowana władza została przez naród przegnana. Majdan dalej będzie jednak stał, dopóki nie znajdzie się Janukowycz i nie zostanie rozliczony – mówi piłkarz Górnika.
– 99 procent polityków żyje u nas na takim poziomie, jak to było widać na obrazach z rezydencji przegnanego prezydenta Janukowycza. Potrzeba nam nowych ludzi. Ja na tysiąc procent ufam Witalijowi Kliczko. On nie grabił, nie oszukiwał, a do wszystkiego doszedł własnym potem i krwią – podkreśla Szeweluchin.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online