Forum
 

Lubański nie wierzy w mistrzostwo dla Górnika

- Cel, jaki widzę przed Górnikiem, to obrona drugiej pozycji. Na pewno będzie na potknięcie zabrzan czyhać wielu rywali - mówi przed pierwszym tegorocznym meczem ligowym "Trójkolorowych" Włodzimierz Lubański.
Lubański jest optymistą przed niedzielnym meczem z Zagłębiem Lubin. - W klubie zimą nastąpiły pewne zmiany, ale na pewno sobie chłopaki poradzą. Udało się utrzymać trzon drużyny, wszyscy kluczowi zawodnicy w Zabrzu zostali. Wiosna będzie dla Górnika dobra. Taką mam nadzieję - mówi "Sportowi na Śląsku" legenda klubu. 
Mimo optymistycznego podejścia, Lubański w kim innym upatruje faworyta do mistrzostwa Polski. - Cel, jaki widzę przed Górnikiem, to obrona drugiej pozycji. Na pewno będzie na potknięcie zabrzan czyhać wielu rywali i nie będzie to zadanie łatwe. Faworytem rozgrywek jest Legia Warszawa i wydaje mi się, że tytuł obroni - uważa były reprezentacyjny napastnik.
Górnik wciąż walczy na dwóch frontach. Zabrzanie pokonali w 1/8 finału Legię Warszawa i w kolejnej fazie zmierzą się z Zawiszą Bydgoszcz. - Wynik meczu z warszawianami pokazał, że także z Ryszardem Wieczorkiem na ławce Górnik potrafi bardzo dobrze grać w piłkę. Górnikowi dawno w rozgrywkach pucharowych nie udało się dotrzeć tak daleko i grzechem byłoby tego nie wykorzystać. Dochodzą mnie słuchy, że mogą być problemy z uzyskaniem licencji na europejskie puchary, ale dopóki piłka w grze należy walczyć - podkreśla Lubański.

źródło: Sport na ŚląskuRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online