Forum
 

Szeweluchin jeszcze nie przedłużył kontraktu?

Sprzeczne informacje dobiegają z Zabrza na temat Ołeksandra Szeweluchina. Z jednej strony mówi się, że piłkarz o rok przedłużył kontrakt z Górnikiem, a z drugiej sam zainteresowany nie potwierdza tej informacji.
Wychowanek Dynama Kijów trafił do śląskiego klubu prawie dwa lata temu. W barwach Górnika ma na swoim koncie 46 meczów oraz dwie bramki. Choć z końcem grudnia skończył mu się kontrakt w Zabrzu, pojechał na obóz najpierw do Zakopanego, a później do Turcji. Szeweluchin grał w meczach sparingowych, a w klubie usłyszeliśmy, że jego umowa została przedłużona do grudnia 2014.
- Ja nie potwierdzam tych informacji. O wszystko trzeba by zapytać wiceprezesa Krzysztofa Maja. Nic nie zostało jeszcze podpisane, ale jestem dobrej myśli. Do uzgodnienia pozostały tylko szczegóły. Byłem zresztą na dwóch obozach. Grałem w meczach kontrolnych. Myślę, że na dniach, przed startem ligowych rozgrywek porozumiemy się i umowa zostanie podpisana - mówi Ołeksandr Szeweluchin, który w Zabrzu z rodziną czuje się bardzo dobrze i dalej chciałby grać w Górniku.

Najbliższe dni pokażą też, jaka będzie przyszłość Rafała Kurzawy oraz Dzikamai Gwaze. Obaj piłkarze przez kilka ostatnich tygodni trenowali z Górnikiem.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online