Forum
 

Dwójka piłkarzy z Rozwoju może trafić zimą do Górnika

W przerwie zimowej do Zabrza może trafić dwójka utalentowanych zawodników drugoligowca z Katowic. Chodzi o obrońcę Przemysława Szymińskiego i napastnika Adama Żaka.
Obaj piłkarze grają regularnie w Rozwoju. Szymiński wystąpił jesienią w 17 drugoligowych meczach, a Żak w 18, w których zdobył trzy bramki. Ten pierwszy jest synem znanego z ligowych boisk Marka Szymińskiego, zawodnika m.in. GKS Katowice i Ruchu Radzionków, który na boiskach ekstraklasy rozegrał 88 spotkań. Jego syn już rok temu był na sprawdzianach w Zabrzu. O transferze do Górnika mówiono też latem. Teraz temat znowu wraca. Śląscy działacze będą się jednak musieli spieszyć, bo zainteresowani sprowadzeniem Szymińskiego do siebie są też w GKS Bełchatów.
Z kolei Żak uchodził w Rozwoju za talent nie mniejszy, niż grający już w Bundeslidze, a też wywodzący się z klubu z Katowic-Brynowa, Arkadiusz Milik. W turnieju finałowym juniorów młodszych dwa lata temu Żak był najskuteczniejszym zawodnikiem katowiczan, którzy wywalczyli wtedy brązowe medale, zdobył 3 bramki. Milik zaliczył tylko jedno trafienie. Potem karierę zawodnikowi pokrzyżowała poważna kontuzja. Czy teraz dostanie swoją szansę w ekstraklasie?

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online