Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Michał Probierz (trener Lechii): - Mieliśmy dziś sporo problemów, ponieważ kilku zawodników dopadła grypa i nie mogli wystąpić. Mam nadzieję, że przed świętami nie rozszerzy się to wśród reszty zespołu. Narzuciliśmy w pierwszej połowie bardzo wysokie tempo, potrafiliśmy się utrzymać przy piłce, stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji podbramkowych. Kiedy się ich nie wykorzystuje, to wiadomo, że Górnik się w końcu obudzi. W drugiej połowie przegraliśmy walkę w środku boiska, naszymi problemami sami nakręciliśmy rywali. Cieszę się z tego punktu. W ostatnich meczach z liderem i wiceliderem tabeli wywalczyliśmy cztery punkty.

Ryszard Wieczorek (trener Górnika): - Pierwsza połowa na pewno nie była dobra w naszym wykonaniu. Nie potrafiliśmy szybko wyprowadzić piłki od obrońców. Graliśmy za wolno, narażaliśmy się na straty piłki i sami pomagaliśmy tym rywalom. W przerwie zespół bardzo się zmobilizował i druga połowa przyniosła zupełnie inny obraz gry. Bardzo dobrą zmianę dał Wojciech Łuczak, potrafiliśmy odebrać piłkę na połowie przeciwnika zmuszając go do błędu. Mieliśmy dobre pozycje bramkowe, brakło skuteczności. Myślę, że to był dobry mecz. W środę czeka nas jeszcze spotkanie Pucharu Polski (z Legią) i mam nadzieję, że w tym ważnym pojedynku stworzymy również dobre widowisko.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online