Forum
 

Kto zastąpi Radosława Sobolewskiego?

Katowicki "Sport" stawia, że w miejsce doświadczonego pomocnika zagra Wojciech Łuczak lub Bartosz Iwan.
Sobolewski, który wczoraj skończył 37 lat, ze względu na kartki nie zagra dzisiaj przeciwko Lechii. Zdaniem katowickiego dziennika zastąpi go Łuczak, który swoją pierwszą bramkę w ekstraklasie strzelił rok temu właśnie Lechii, bądź Iwan, który jako defensywny pomocnik - w miejsce przesuniętego do obrony byłego reprezentanta Polski - wystąpił przeciwko Widzewowi. 
- Mamy kilka pomysłów. Przede wszystkim jednak zespół musi wiedzieć, że bez Radka też potrafi wygrywać. A potrafi, co udowadniał, kiedy "Sobola" jeszcze w Zabrzu nie było - podkreśla trener Górnika Ryszard Wieczorek. - To ważny piłkarz, dobry duch, ale w tym meczu ciężar gry musi spocząć na innych piłkarzach - dodaje.
Co ciekawe, w tym sezonie Sobolewski tylko raz - z powodu grypy żołądkowej - nie zagrał w ligowym meczu Górnika. Zabrzanie przegrali wtedy na wyjeździe z Piastem Gliwice.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online