Forum
 

Marcin Bochynek: Brzęczek powinien się uczyć

- Ja widzę w tej chwili tylko dwóch kandydatów, którzy mogliby poprowadzić Górnika. To Waldemar Fornalik, a w dalszej kolejności Ryszard Wieczorek - mówi "Faktowi" były świetny szkoleniowiec zabrzan Marcin Bochynek.
W piątek po meczu z Wisłą ma być znane nazwisko nowego szkoleniowca Górnika. Jak dowiedział się "Fakt" w tej chwili liczą się już tylko dwie kandydatury, to trener drugoligowego Rakowa Częstochowa Jerzy Brzęczek oraz szkoleniowiec Energetyka ROW Rybnik Ryszard Wieczorek. 
- Mnie nikt o zdanie nie pytał, ale powiem co uważam. Prowadzenie zespołu ligowego, to nie to samo co jakiegoś trzecioligowego. To nie jest takie proste. W trenerskiej karierze trzeba posuwać się krok po kroku. Wiem co mówię, bo ze mną tak było. W Zabrzu wiedzieli dużo wcześniej, jaka może być sytuacja z trenerem Nawałką. Powinien być przygotowany plan A, B i C, a nie szukanie trenera z łapanki - nie owija w bawełnę Marcin Bochynek.
Jakie rozwiązanie byłoby więc teraz najlepsze? - Jeśli nie Waldek Fornalik, to postawiłbym na Ryśka Wieczorka. Ma doświadczenie i dobry warsztat, a jego asystentem mógłby być Jurek Brzęczek, który musi się jeszcze uczyć - podkreśla doświadczony szkoleniowiec.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online