Entuzjastyczne reakcje po wyborze Adama Nawałki na trenera reprezentacji

Mimo że wybór Adama Nawałki na selekcjonera reprezentacji nie jest zaskoczeniem, to wywołał entuzjastyczne reakcje w środowisku piłkarskim. - Brawo Zbyszek, brawo Zbyszek, brawo Zbyszek - komplementował wybór nowego selekcjonera przez prezesa PZPN Zbigniewa Bońka Jan Tomaszewski. "Bramkarz, który zatrzymał Anglię" wierzy, że polscy piłkarze pod wodzą Adama Nawałki nie tylko zakwalifikują się do mistrzostw Europy we Francji, ale i swoją grą będą cieszyć polskich kibiców. 
Wtóruje mu Radosław Majdan, który podkreśla, że Nawałka jest prawdziwym pasjonatem futbolu. - To trener, który wykonywał w Zabrzu doskonałą robotę. Warto podkreślić, że to również trener otwarty na nowinki taktyczne. Nie bez znaczenia jest również charyzma nowego szkoleniowca - stwierdził Radosław Majdan.
W podobnym tonie wypowiada się Tomasz Zimoch. - Nawałka da sobie radę, ale dużo zależy od zawodników. Wydaję mi się, że to trener, który będzie potrafił na nich wpłynąć - stwierdził dziennikarz Polskiego Radia. Zimoch apeluje również o spokój. - Nawałce potrzebna jest życzliwość, nawet jeśli nie będzie wszystkiego wygrywać, to wypadałoby w typowo polski sposób nie niszczyć go, a wspierać w trudnych chwilach.

źródło: tvn24.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online