Zachara i Łukasiewcz o meczu z Jagiellonią

- Nasza gra w pierwszych minutach nie wyglądała dobrze. Czerwona kartka dla zawodnika Jagiellonii na pewno nas trochę uspokoiła. Wiedzieliśmy, że w drugiej połowie będziemy mieli jedną, dwie sytuacje i musimy to wykorzystać - powiedział po meczu w Białymstoku napastnik Górnika, Mateusz Zachara. - Przy mojej bramce idealnie dośrodkował mi Rafał Kosznik. Dużo czasu ćwiczymy na treningach tego typu zagrania i to przyniosło efekt. 

Antoni Łukasiewicz, obrońca Górnika: - Za nami trudny mecz. Jagiellonia postawiła bardzo wysoko porzeczkę i trzeba było sporo się napracować, aby dzisiaj wygrać. To nam się jednak udało i ważne trzy punkty wędrują na nasze konto. Cały czas utrzymujemy się w czubie tabeli i depczemy po piętach liderowi. Grając w przewadze trzeba uważać na kontrataki, bo Jagiellonia udowodniła, że potrafi stwarzać zagrożenie pod bramką przeciwnika. Założenie było takie, żeby grać pewnie z tyłu i ta cierpliwość popłaciła. W końcówce wkradło się trochę nerwowości, ale na całe szczęście udało się wyjść z tego obronną ręką.

źródło: jagiellonia.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online