Forum
 

Łukasz Masłowski na celowniku Górnika

Czołowe kluby T-Mobile Ekstraklasy stoczą zimą bój o pozyskanie Łukasza Masłowskiego. O pozyskanie pomocnika Zawiszy Bydgoszcz stara się m.in. Górnik Zabrze - pisze "Fakt".
Łukasz Masłowski może być jednym z najbardziej łakomych transferowych kąsków zimowego okienka. Pomocnik Zawiszy Bydgoszcz jest jednym z najlepszych graczy beniaminka T-Mobile Ekstraklasy, czym zwrócił na siebie uwagę czołowych klubów najwyższej klasy rozgrywkowej. Jak donosi "Fakt" piłkarz znajduje się w kręgu zainteresowań m.in. Górnika Zabrze, Wisły Kraków, Śląska Wrocław i Lecha Poznań.
Póki co jednak pomocnik "niebiesko-czarnych" nie zamierza wypowiadać się na temat swojej przyszłości i skupia się głównie na występach w drużynie Jacka Tarasiewicza. Jak sam zapewnia, o transferze do innego klubu nie myśli, bo dobrze czuje się w Bydgoszczy.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online