Forum
 

Telefonu z PZPN do Zabrza nie było? Zbigniew Boniek dementuje...

Adam Nawałka wydaje się być jednym z najpoważniejszych kandydatów do objęcia reprezentacji Polski po Waldemarze Fornaliku. Nikt jednak do Górnika w sprawie trenera nie dzwonił.
W poniedziałkowy wieczór w "Przeglądzie Sportowym" pojawił się artykuł informujący, że przedstawiciele PZPN kontaktowali się już z Górnikiem Zabrze w sprawie zatrudnienia na posadzie selekcjonera reprezentacji Polski Adama Nawałki. Doświadczony szkoleniowiec od kilku dni jest wymieniany, jako kandydat nr 1 do objęcia schedy po Waldemarze Fornaliku.
Co ciekawe na doniesienia prasowe dość szybko zareagował prezes PZPN Zbigniew Boniek. "PS mówi ze PZPN dzwonił do Górnika, aby sondować w sprawie trenera Nawałki. Chłopaki nie piszcie głupot, sami wiecie ze to nieprawda. Szanujmy się" - napisał szef piłkarskiej centrali na swoim profilu na Twitterze.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online