AS Roma nie zapłaciła drugiej raty za transfer Łukasza Skorupskiego

Włoska AS Roma nie zapłaciła drugiej raty za transfer Łukasza Skorupskiego. W Górniku mała konsternacja, bo tego się po klubie Serie A nie spodziewano.
Rzymianie mieli przelać drugą transzę do końca września. Pieniędzy jednak nie ma do dziś. Nieoficjalnie wiadomo, że chodzi o około 300 tysięcy euro, co jest jednak sumą niezwykle znaczącą. Tym bardziej w sytuacji Górnika, który z trudem zachowuje finansową płynność. Przez opieszałość Romy, piłkarze z Zabrza nie otrzymali jednak na czas swoich pensji.
- Jak się okazuje, nie tylko polskie kluby mają kłopot z regulowaniem należności - mówi Krzysztof Lewandowski, wiceprezydent miasta, które jest głównym udziałowcem. - Bayer Leverkusen za transfer Arkadiusza Milika zapłacił terminowo, ale to są Niemcy. Na Włochów widać trzeba trochę poczekać - dodaje.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online