Legia obserwuje Pawła Olkowskiego?

Paweł Olkowski od początku sezonu prezentuje wysoką formę na boiskach T-ME. Nic więc dziwnego, że obrońca Górnika wpadł w oko mocniejszym klubom.
Komplementów pod adresem zawodnika nie szczędzi również prezes Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski.
Olkowski rozegrał w obecnym sezonie 10 meczów w barwach Górnika. Wszystkie od pierwszej do ostatniej minuty. Co więcej, zaliczył w nich już sześć asyst. Jego wysoka forma zaprocentowała pochlebnymi opiniami ze strony ekspertów. 
- Dla mnie Olkowski i tak jest najlepszym obrońcą w ekstraklasie...To piłkarz, który w przyszłości może zastąpić Łukasza Piszczka - przekonywał na łamach "Przeglądu Sportowego" były trener Górnika Zabrze Marek Motyka.
Komplementów pod adresem obrońcy zabrzańskiego klubu nie szczędzi również prezes stołecznego klubu, Bogusław Leśnodorski. - Od zeszłego sezonu obserwowaliśmy kilku piłkarzy, których uważaliśmy za interesujących. Dwóch z nich już wyjechało za granicę, a jeden gra w Górniku. Chodzi o Pawła Olkowskiego, który ma spory potencjał rozwoju. Może się rozwinąć i w przyszłości grać w lepszej drużynie - przyznaje w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" prezes Legii.

źródło: Wirtualna Polska / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online