Niskie etaty Agustyna i Pandży

Jak czytamy w "Przeglądzie Sportowym" przy Roosevelta otwarcie mówią, że nowi obrońcy Błażej Augustyn i Boris Pandża przedstawili promocyjne oferty (umowy będą obowiązywać przez 10 miesięcy, więc Górnik na te dwa etaty wyda łącznie 250 tys. zł) i grzechem byłoby z nich nie skorzystać. Wiadomo, że obaj ostatnio nigdzie nie grali, że muszą nadrabiać zaległości, ale z drugiej strony trudno odmówić im sportowej klasy. Pandża, to reprezentant Bośni i Hercegowiny. Augustyn ma w CV kilka sezonów w lidze włoskiej. Zresztą, gdyby obaj byli w optymalnej formie, to nie przyszliby grać do Górnika za tak niewielkie pieniądze - uważa "Przegląd Sportowy". Chcą się jednak odbudować, nie chcieli wielkiej kasy i klub na tym skorzystał.
- W trudnej sytuacji finansowej tylko takim sposobem możemy pozyskać zawodników dających jakość - mówi osoba ze sztabu szkoleniowego. - Inna sprawa, że za rok Augustyna z Pandżą stracimy i trzeba będzie szukać nowych tanich piłkarzy.
Warto nadmienić, że nowi nie mają wielkich etatów, ale mogą liczyć na solidne, sięgające 8 tys. zł wyjściówki za wygrane mecze.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online