Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Po meczu z Zawiszą, trener Górnika Adam Nawałka mówił o horrorze, jaki zafundował jemu i drużynie Mariusz Przybylski. - To była akcja rodem z filmów Alfreda Hitchcocka - mówił szkoleniowiec Górnika.
- Nie mam jednak pretensji o zmarnowaną jedenastkę, bo to część futbolu. Na treningach Mariusz miał stuprocentową skuteczność, więc był wyznaczony jako pierwszy. Nie trafił, ale na szczęście ta sytuacja nas nie załamała - stwierdził Adam Nawałka. 
- Graliśmy do końca, a co ważne nie graliśmy chaotycznie. Dwie, trzy ostatnie akcje były starannie wypracowane w bocznym sektorze boiska. To były takie sytuacje w naszym stylu, czyli rozgrywanie piłki i mocne dośrodkowania na nabiegających zawodników. Po jednym z takich podań padła zwycięska bramka. Najważniejsze, że pokazaliśmy determinację i hart ducha. Co więcej udowodniliśmy kibicom, że gole tracone ostatnio w końcówkach spotkań, to nie była kwestia złego przygotowania fizycznego, lecz indywidualnych błędów. Motorycznie wyglądamy dobrze - skwitował Nawałka.

Dodajmy, że Ryszard Tarasiewicz, trener Zawiszy, mimo porażki, po meczu dziękował swoim zawodnikom. - Bo jest za co. Żal mi tylko piłkarzy, że w takich okolicznościach straciliśmy bramkę i nie wywozimy nawet punktu - powiedział Ryszard Tarasiewicz.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online