Motyka: Dla mnie Olkowski jest najlepszym obrońcą w ekstraklasie

Pawłowi Olkowskiemu wypominano kiedyś brak asyst, bo przed tym sezonem nie miał ani jednej. Teraz jest głośno o jego błędach w obronie. - Nie ma piłkarza bez skazy - mówi Marek Motyka, były trener Górnika. - Dla mnie Olkowski i tak jest najlepszym obrońcą w ekstraklasie. Trener Adam Nawałka doskonale trafił ustawiając go na prawej stronie z Prejucem Nakoulmą. Ta kompozycja stanowi o sile Górnika. A że ostatnio z Koroną (2:2) Paweł zagrał słabiej, wcale go nie dyskryminuje. Dla mnie jest to piłkarz, który w przyszłości może zastąpić Łukasza Piszczka - dodaje Motyka.
Sztab szkoleniowy Górnika uważa, że krytyka Olkowskiego po meczu z Koroną jest przesadzona. Zdaniem trenerów nie miał udziału przy pierwszej straconej bramce. Przy drugiej tak, ale niewielki. - Paweł jest zawodnikiem, który ciężko pracuje i zdaje sobie sprawę z tego, że ma braki - mówi o piłkarzu trener Adam Nawałka.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online