Szeweluchin: W drugiej połowie przestaliśmy grać

- Pierwsza połowa to była w naszym wykonaniu rewelacja. Wychodziło nam po prostu wszystko. Słyszałem, jak jeden z rywali złościł się, że wygrywamy wszystkie piłki. Druga część, to ciężko mi wyjaśnić co się z nami stało. Przestaliśmy grać. Tak nie powinno być i musimy to przeanalizować. Dobrze, że to wszystko się w ten sposób skończyło - powiedział po dzisiejszym spotkaniu Ołeksandr Szeweluchin, obrońca Górnika. - O meczu z Legią zaczynamy myśleć już dzisiaj. Jedziemy tam bić się o swoje - dodał zabrzański stoper.
Szeweluchin tworzył środek obrony z Błażejem Augustynem, który w trakcie drugiej połowy meczu został zmieniony przez Seweryna Gancarczyka. - Pierwszy raz grałem w parze z Augustynem. Współpracowało nam się bardzo dobrze, bo Błażej to prawdziwy profesjonalista - ocenił Ukrainiec.

źródło: Fakt / Gazeta Wyborcza



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online