Ostatnia szansa dla Antoniego Łukasiewicza?

Poważna kontuzja Adama Dancha, odniesiona w meczu z Lechią Gdańsk, sprawiła, że Górnik ma kłopot ze środkiem obrony. W tej chwili drużyna dysponuje zaledwie dwoma zawodnikami gotowymi do gry na tej pozycji, to Oleksandr Szeweluchin i Seweryn Gancarczyk, który jednak lepiej czuje się ustawiony z boku boiska. Górnik testuje holenderskiego stopera Gerarda Aafjesa, w piątkowym sparingu z Podbeskidziem sprawdzi też zapewne na środku obrony kolejnego gracza. 

"Sport" zastanawia się, czy kontuzja Dancha nie otwiera ostatniej szansy dla Antoniego Łukasiewicza. Ten doświadczony zawodnik grywał już jako środkowy obrońca, ale nie potrafi jakoś przekonać do siebie trenera Adama Nawałki. W poprzednim sezonie zagrał tylko pięć ligowych meczów, z czego jeden w wyjściowym składzie. Teraz kopie piłkę w rezerwach.

Czy Nawałka nagle zmieni zdanie i w tak trudnym dla zespołu momencie obdarzy Łukasiewicza zaufaniem?

źródło: Sport / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online