Adam Nawałka po meczu Bełchatów - Górnik

Adam Nawałka, trener Górnika: - Łatwych spotkań nie ma - przekonujemy się o tym w każdym meczu w ekstraklasie i teraz w Pucharze Polski, grając przeciwko pierwszoligowej drużynie. Chciałem zaznaczyć, że zespół GKS-u jest bardzo dobrze zorganizowany, ma ciekawych zawodników i to było widać zwłaszcza w pierwszej połowie, gdzie starali się nam przeciwstawiać umiejętnościami i determinacją. 

- My od początku graliśmy bardzo konsekwentnie, staraliśmy się zdominować rywali w środkowej strefie boiska. Graliśmy krok po kroku do przodu i w drugiej połowie zadaliśmy dwa decydujące ciosy. Brawa za konsekwencję! Nie uważam, że wygraliśmy z drużyną Bełchatowa lekko, łatwo i przyjemnie. Szanujemy każdego przeciwnika i uważam, że odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo.

- Prejuce Nakoulmy zabrakło w Bełchatowie, ponieważ nie pracował z nami w letnim okresie przygotowawczym i jest na nieco innym etapie przygotowań. Stąd ta absencja.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online